Copywriting

Przygotujemy dla Ciebie teksty na stronę, bloga lub do katalogu
Copywritingiem, a więc pisaniem rzetelnej treści na strony zajmujemy się już od paru lat. Mamy za sobą kilka efektownych realizacji.

 

Osobą odpowiedzialną za poprawność oraz merytorykę tworzonych treści jest Kaja Kłosowska. Ukończyła ona studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku filologia polska – ze specjalizacjami edytorską oraz krytyczno-literacką.

 

Tworzymy głównie teksty na strony i bloga, artykuły sponsorowane, recenzje, testy produktów oraz opisy. Każdy tekst powstaje po uprzednim dokładnym zgłębieniu tematu i w oparciu o preferencje zleceniodawcy. Teksty ukierunkowane są na konkretną grupę docelową, do której kierowana jest dana treść.

 

Rozszerzamy obecnie nasz zespół copywriterski. Odpowiednio przygotowane do swojej pracy osoby tworzą teksty w zakresie SEO, pozycjonowania, artykuły sponsorowane oraz teksty reklamowe.

 

Możemy pochwalić się nie tylko stworzonymi od podstaw platformami sprzedażowymi, ogromem tekstów do katalogu SEO, artykułami sponsorowanymi (głównie tematyka natura, zdrowie, uroda), ale również testami i recenzjami produktów.

 

Mamy za sobą setki realizacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, a każde zadanie jest dla nas wyzwaniem, któremu chcemy w pełni sprostać. W każde zadanie wkładamy 100% siebie – naszą wiedzę, talent i wielką pasję do tego, co robimy.

Poznaj Autorów

Edytorka, blogerka, redaktor i współtwórca magazynu Naturalnie! Pasjonuje się życiem w zgodzie z naturą, filozofią slow life i wegetarianizmem. Uwielbia czytać kryminały i thrillery sądowe. Z rozkoszą pisze felietony i artykuły na temat zdrowotnych właściwości żywności. Z pozoru spokojna i delikatna, jednak w kwestiach interpunkcji i ortografii – bezlitosna.

Kaja KłosowskaCopywriter

Wielka miłośniczka sztuki i książek - niekonieczne w tej kolejności. Wrażliwa i empatyczna aż do bólu, żyje w zgodzie z naturą, a co najważniejsze w zgodzie ze sobą. Pasjonatka pisania - w końcu filolog polski z wykształcenia. Uwielbia poświęcać czas bliskim i sobie, a spokój ducha to dla niej priorytet. Uważa, że natura i dobro to jest to, czego ludzie potrzebują więcej i nigdy nie jest tego za wiele!

Milena CapekCopywriter